poniedziałek, 24 lutego 2014

19:12

Sympatycznie, szybko i z humorem.
 Na zdjęciach Marta K.


10 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcie ♥

  http://happyzuzia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu usuwasz stay weird?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tamten blog przestał mi się podobać, wolę zacząć od nowa.

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 4. Pierwsze i drugie są fenomenalne! ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Błagam, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej i zdejmij tę uwagę, bo co to zmieni? świadczy tylko, że nie umiesz poradzić sobie z krytyką albo twoje modelki nie potrafią. zamiast brać zupełne amatorki, mogłabyś im poradzić, żeby zanim pójdą na sesję, poćwiczyły! od ćwiczeń nikt nie umarł, wierz mi. I jeszcze jedno - nie jest moim celem zniszczyć ci humor etc. po prostu chcę napisać prawdę. i tak, spojrzałam w lustro, ale co w związku z tym? i tak nie zamierzam być modelkąi nie będę. a to, że blokujesz komentarze to już twoja sprawa, będziesz wtedy jak izabela ś, która wstawia tylko pozytywne kom., notabene, sama je sobie pisze. pozdrawiam, panna z zadartym czołem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mój blog, więc mogę zamieszczać co mi się żywnie podoba. na serio jakbyś przeczytała niektóre komentarze, które mam w moderatorze to byś padł. niektóre są bardzo wulgarne lub dotyczą osób, z którymi się zadaję, a nie ma ich (i nie było)nigdy na tej czy poprzedniej mojej stronie (i tylko takie komentarze blokuję).
   modelki amatorki mają poćwiczyć? JESTEM AMATORKĄ, więc przed kim takie osoby mają się uczyć jak nie przy takich osobach jak ja?

   Usuń
 6. ♥ ♥ ♥ Śliczna Marta

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny sweter.

  OdpowiedzUsuń